Petak, 26 travnja, 2024
NaslovnicaSPORT1.HMNL: Crnica odnijela bodove iz Makarske

1.HMNL: Crnica odnijela bodove iz Makarske

U drugom dvoboju 7. kola 1. HMNL Crnica je na gostujućem terenu pobijedila momčad Novog Vremena Apfel rezultatom 1:2. Prvo poluvrijeme nije donijelo pogotke, ali na početku drugog poluvremena gosti u dvije minute zabijaju dva pogotka te do kraja susreta čvrsto drže tri boda “u torbi”. Domaća momčad je do kraja susreta uspjela iz akumulacije samo smanjiti rezultat. Novo Vrijeme već ovog utorka igra zaostalu utakmicu protiv Uspinjače dok će Crnica svoj sljedeći susret odigrati sljedeći vikend protiv Vrgorca.

Prvo poluvrijeme su obje momčadi odigrale čvrsto i bez pogodaka. Gostujuća momčad je već u 9. minuti došla do pet prekršaja, ali su do kraja poluvremena ostali prisebni i nisu napravili novi prekršaj koji bi omogućio domaćinima udarac iz akumulacije. Makarani su večeras odigrali jednu za njih netipičnu, blijedu utakmicu dok su Šibenčani na krilima danas odlično raspoloženog Bilića odigrali junačku utakmicu i upisali tri boda i skočili na treće mjesto. Mreže su mirovale, ponajprije danas odlično raspoloženim golmanima sve do 23. minute kad Šibenčani odigravaju jednu uigranu akciju. Stojković je tada izveo korner i poslao jednu lijepu loptu na volej Šamiji koji savladava Baškovića i donosi svojoj momčadi početno vodstvo. Samo minutu kasnije kapetan gostiju Dragan Vuković presijeca jedan slab pas Osredkara, trči u kontru i matira po drugi put večeras domaćeg golmana. Do kraja susreta su domaćini uspjeli smanjiti rezultat u 39. minuti kada gosti rade šesti prekršaj, a iz akumulacije zabija Kazazić.

Autor: Crofutsal

NOVO VRIJEME APFEL – CRNICA 1:2 (0:0)