Četvrtak, 2 svibnja, 2024
NaslovnicaSPORT1.HMNL, FINALE DOIGRAVANJA Puljani izjednačili, serija seli u Makarsku

1.HMNL, FINALE DOIGRAVANJA Puljani izjednačili, serija seli u Makarsku

Nakon što su u petak Makarani došli do vodstva u velikom finalu, večera je na istom mjestu odigran novi dvoboj Futsal Pule Stanoinvest i Novog Vremena.

Gosti su susret dočekali znatno rasterećeniji od domaćih, koji su bili pod velikim pritiskom. Utakmica u Domu sportova Mate Parlova definitivno je ispunila očekivanja, a Puljani su na kraju došli do uvjerljivog slavlja. Pogled na semafor onoga tko nije gledao utakmicu vrlo lako bi prevario jer unatoč visokoj pobjedi domaćina, “zeleno-žuti” su dvoboj prelomili tek u posljednjih pet minuta kada su postigli čak tri gola na prazan gol.

Trideset i pet minuta gledali smo žestoku borbu za svaku loptu, no gosti su pred sami kraj doživjeli potpuni raspad te je Futsal Pula na koncu slavila s uvjerljivih 6:1. Sljedeći tjedan finalna serija seli u Makarsku, u kojoj će se u petak i nedjelju odigrati još dvije utakmice.

Dora Srzić/ foto MNK Novo Vrijeme

FUTSAL PULA STANOINVEST – NOVO VRIJEME 6:1 (2:1 )

Kontrolor suđenja: Edi Šunjić

FUTSAL PULA STANOINVEST: Žarko Luketin, Daniel Moravac, Dean Moravac, Robert Grbić Danis Hrgota, David Mataja, Belmin Hasanbašić, Thomas Ignacio Baisel, Manolo Bilić, Niko Vukmir, Ivan Šulentić, Franko Jamičić, trener: Frane Despotović

NOVO VRIJEME: Filip Bašković, Mate Vuković, Andreson Alves Carneiro Da Silva, Toni Jelavić, Marin Sesar, Vedran Kazazić, Gabrijel Lasić, Marin Musinov, Roko Gašpar, Blago Gašpar, Bartul Ora, Sven Anton Horvath, Jakša Herceg, trener: Ivan Božović

STRIJELCI: 0:1 Pulinho (13′), 1:1 Šulentić (13′), 2:1 Bilić (14′), 3:1 Da. Moravac (33’9, 4:1 Mataja (36′), 5:1 Da. Moravac (38′), 6:1 Šulentić (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Futsal Pula Stanoinvest 5 (3+2), Novo Vrijeme 6 (3+3)