Utorak, 23 travnja, 2024
NaslovnicaSPORT1.HMNL Makarani u nastavku slomili Alumnus

1.HMNL Makarani u nastavku slomili Alumnus

Makarani su upisali nove bodove nakon što su u nastavku susreta slomili otpor gostiju za, na kraju, uvjerljivih 5:2.

Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri – prvi su zabili gosti, Zonjić je u 12. minuti odličnim udarcem savladao vratara Baškovića za 0:1. Novo Vrijeme je imalo inicijativu, no do izjednačenja su došli tek u posljednjim trenucima poluvremena, preko Pulinha koji zabija 3 sekunde prije isteka vremena.

Drugo poluvrijeme donijelo je drugačiju priču. Osredkar je nakon dvije minute dominaciju Makarana okrunio pogotkom za 2:1, Sokol je u 24. povisio na 3:1. Domaći su nastavili s napadima i u 33.minuti Horvath iz kontre pogađa za 4:1. Donekle je neizvjesnost vratio Zonjić tri minute prije kraja poentiravši za 4:2, no nakon što je Alumnus zaigrao s golmanom-igračem već su u prvom napadu izgubili loptu, a Horvath ponovo zabija, ovaj put u praznu mrežu za konačnih 5:2.
M.D.

NOVO VRIJEME APFEL – ALUMNUS SESVETE 5:2 (1:1)
NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Anderson Alves Carneiro Da Silva, Josip Brkić, Toni Jelavić, Igor Osredkar, Josip Jović, Gabrijel Lasić, Rodrigo Pereira Dos Santos, Sven Anton Horvath, Jakša Herceg, Krešimir Herceg, trener: Teo Strunje

ALUMNUS SESVETE: Mario Modrušan, Danijel Dekanić, Matija Tolić, Gabrijel Andrić, Ivan Penava, Luka Davidović, Hrvoje Žuvela, Lovro Ercegović, Neven Zonjić, Bruno Kovačić, Matej Perović, Vlado Andrijašević, Saša Ledinščak, Mateo Vlatković, trener: Jakov Ungarov

STRIJELCI: 0:1 Zonjić (12′), 1:1 Pulinho (20′), 2:1 Osredkar (22′), 3:1 Sokol (24′), 4:1 Horvath (33′), 4:2 Zonjić (37′), 5:2 Horvath (38′)