Četvrtak, 18 travnja, 2024
NaslovnicaSPORT1.ŽNL: Jadran u posljednjim sekundama ostao bez pobjede

1.ŽNL: Jadran u posljednjim sekundama ostao bez pobjede

U subotu i nedjelju na rasporedu je 24. kolo 1.ŽNL. Dio utakmica odigran je jučer, dok će se druga polovica odigrati danas. U subotu su na teren izašli i nogometaši Jadrana, koji su na svom terenu odigrali neriješeno s Mladosti iz Prološca (1:1).

Utakmica na Slatini bila je „sudar“ petoplasirane (Jadran) i sedmoplasirane momčadi (Mladost) Prve županijske lige, pa uoči samog susreta nitko nije imao ulogu favorita. Jadran se pobjedom mogao još malo približiti ekipama iz vrha (Omladincu, Omišu i Trogiru), a sličnom scenariju nadala se i prološka Mladost. Međutim, njihova očekivanja nisu se obistinila, te su se i jedni i drugi morali zadovoljiti remijem.

Prvi pogodak na susretu vidjeli smo tek u 54. minuti, a zabili su ga Tučepljani. Jadranaše je u vodstvo doveo drugi najbolji ovosezonski klupski strijelac, Marin Koštić. Kad se već činilo da će bodovi ostati u Tučepima, domaćini su doživjeli „hladan tuš“. U drugoj minuti sudačke nadoknade Daniel Češljar poentira za 1:1. Do kraja utakmice nije bilo promjena rezultata te je tako iz dvoboja na Slatini pripao svakom po bod.

Jadran je unatoč remiju ostao na petom mjestu, dok se Mladost spustila jednu „stepenicu“ niže i sada je osma.

U sljedećem kolu Jadrana očekuje gostovanje kod Postire.