Utorak, 19 ožujka, 2024
NaslovnicaSPORT3.HNL JUG Zmaj ostao bez pobjede u Vodicama

3.HNL JUG Zmaj ostao bez pobjede u Vodicama

Nogometaši Zmaja mogu žaliti za propuštenom pobjedom u Vodicama, gdje su nekoliko minuta prije kraja primili autogol za konačnih 2:2.

Zmaj je dobro ušao u utakmicu 12. kola i došao je vodstva u 14. minuti.Strijelac iz kaznenog udarca bio je Danijel Rašić, nakon što je obrana domaćih prekršajem zaustavila Kovačića.

Makarani su nastavili nizati prilike,no domaćini su poravnali rezultat u 68. minuti kada je na asistenciju Petričevića gol postigao Celić.

Dobra igra Zmaja dovodi do ponovnog vodstva u 75. minuti,nakon kornera najbolje se u kaznenom prostoru domaće momčadi snašao Kovačić i pogodio nebranjeni dio mreže nemoćnog Mihanovića.

Domaćini su izjednačili rezultat u 87. minuti, nakon ubačaja s boka Lozina posprema loptu u vlastitu mrežu za konačnih 2 :2.

Sljedeći susret po rasporedu igra se u subotu,kada na GSC Makarska dolazi momčad iz Hrvaca.

MD/ foto HRNK Zmaj

NK Vodice vs HRNK Zmaj 2:2 (0:1)
Vodice. Igralište ŠC Račice
Sudac. Mišo Krešić (Metković)
Strijelci: 0:1 Rašić (14 – 11m), 1:1 Celić (68), 1:2 Kovačić (75), 2:2 Lozina (87 – AG).

NK Vodice: Mihaljević, Spahija, Šestan, Prpić, Araujo Oliveira Santos (od 46. Marić 7), Sušić (od 56. Guilherme), Šestan (od 56. Gulam), Markota, Pandža (od 79. Španja ), Petričević (od 79. Ledenko). Trener: Elvis Asić

HRNK Zmaj: Bartulić, Mihanović, Lozina, Kovačić, Rudelj, Okić, Sokol (od 77. Antunović-), Bauk, Rašić, Rakić (od 72. Serdarević). Trener: Vik Lalić.