Petak, 26 travnja, 2024
NaslovnicaVIJESTIDalmacija3.HNL JUG Zmaj otvorio prvenstvo porazom

3.HNL JUG Zmaj otvorio prvenstvo porazom

Zmaj je u 1. Kolu 3. HNL Jug poražen u Pločama s minimalnih 1:0 u utakmici u kojoj su domaćini bili bolji u prvom, dok je Zmaj imao terensku inicijativu u drugom poluvremenu.

Odlučujući trenutak zbio se pred sam kraj prvog poluvremena,kada je Theodosiou lijepo pogodio gornji desni kut nemoćnog Bartulića.

Mada je imao terensku inicijativu gotovo čitavo drugo poluvrijeme, Zmaj nije uspio postići pogodak za poravnanje rezultata. Najbliži tome bio je Stipe Brnić u 64. minuti susreta kada se našao u čistoj šansi ali se u odlučujućem trenutku spetljao i dopustio da obrana domaćih očisti tu neugodnost po svoja vrata.

Zbog zakazane prijateljske utakmice s HNK Hajduk u subotu 04.09.2021. god. Zmaj već u srijedu 01.09.2021 U 19:00 sati igra utakmicu 2. kola 3. HNL Jug. Na GSC Makarska dolazi NK Uskok – objavili su iz Zmaja.
M.D. / foto: HRNK Zmaj