Četvrtak, 25 travnja, 2024
NaslovnicaSPORT3.HNL JUG Zmaj preokretom do boda

3.HNL JUG Zmaj preokretom do boda

Nakon što su na poluvremenu gubili 0:2 protiv Hrvaca, Zmaj je preokretom u nastavku uspio doći do zasluženog boda, a ostaje dojam da se moglo i do sva tri.

Loš ulazak u utakmicu gosti su iskoristili u 24.minuti preko Škaričića, a četiri minute kasnije već je bilo 0:2. Nakon igranja rukom Rašića dosuđen je kazneni udarac, kojeg je realizirao Andrić.

Zmaj je u nastavak ušao bolje i agresivnije, što je ubrzo i nagrađeno. Najprije je u 57. minuti Rakićev oštar prizemni udarac završio u mreži Marušića, a izjednačenje rezultata donio je u 64. minuti Lozina koji je pogodio mrežu na ubačaj Bauka.

Mogao je Zmaj doći do potpunog preokreta ali udarci Okića i Tomaša nisu pogodili vrata Marušića.

Prosvjedovali su zmajevci na čak četiri situacije u kojima sudac Pavić nije dosudio kazneni udarac nakon prekršaja obrambenih igrača gostiju nad napadačima Zmaja.