Srijeda, 1 svibnja, 2024
NaslovnicaSPORT3.HNL JUG Zmajev šesti poraz u 10 kola

3.HNL JUG Zmajev šesti poraz u 10 kola

Momčad Zmaja poražena je u 10.kolu 3. HNL Jug na gostovanju kod Hrvatskog viteza s 1:0.

Pobjedonosni pogodak pao je u 35. minuti susreta a postigao ga je Smokrović. Slabo je reagirala obrana Zmaja na jednu podvaljenu loptu pa se strijelac jedinog pogotka na utakmici našao sam ispred Bartulića te sa 9-10 metara prizemnim udarcem pogodio malu mrežu.

Nakon promjena u sastavu u drugom poluvremenu Zmaj se pokušao vratiti iz rezultatskog minusa i krenuo na sve ili ništa ali bez pravih prilika za poravnanje rezultata.

Zmaj je sljedeće kolo domaćin Slogi iz Mravinaca koja se trenutno nalazi na 3. mjestu i do svog sutrašnjeg domaćeg susreta s Neretvancem jedina je neporažena momčad do sada.Susret je na rasporedu u Subotu, 23. listopada u 15:00 sati