Petak, 26 travnja, 2024
NaslovnicaSPORT3.HNL JUG Pobjeda Zmaja u Parku mladeži

3.HNL JUG Pobjeda Zmaja u Parku mladeži

Makarani zasluženo nose tri boda iz Parka mladeži, nekadašnjeg prvoligaša Splita pobijedili su s minimalnih ali vrijednih 0:1.

Gol vrijedan tri boda postigao je u 12. minuti susreta Bleond Rexhepi. Nakon rano primljenog zgoditka pokušali su domaći preskakanjem igre doći do brzog poravnanja ali imali su tek jednu dobru priliku pred kraj susreta kada se istako vratar Zmaja Stipe Jurić svojom odličnom intervencijom.

Imao je i Zmaj prilika za povećanje vodstva i to u 59. minuti kada je ubačaj Rexhepija Katić glavom spustio loptu za Tomaša koji s 5-6 metara pogađa vratara domaćih Mikačića. Samo nekoliko minuta kasnije Zmaj je napravio odličnu kontru ali Stipe Brnić nije uspio iz čiste prilike postići zgoditak.

U subotu 16. travnja 2022. u 17:00 sati igra se 27. kolo, a u goste Zmaju dolazi Hrvatski vitez Posedarje.

MD/ Foto: HRNK Zmaj