Subota, 20 travnja, 2024
NaslovnicaSPORT3.HNL JUG Zmaju poraz, Makarani žale zbog nedosuđenog penala

3.HNL JUG Zmaju poraz, Makarani žale zbog nedosuđenog penala

Zbog suspenzije igrališta u Metkoviću, Neretva je svoju domaću utakmicu protiv Zmaja odigrala u 20-tak kilometara udaljenim Pločama.

Domaćini su poveli u 36. minuti. Probijen je lijevi blok zmajeve obrane odakle je ubačena oštra prizemna lopta koja dolazi do Kožula koji sa 5-6 metara matira nemoćnog Bartulića.

Konačan rezultat postavio je Rodin u 77.min. kada je na udarac iz kuta kojeg je izveo Kožul, glavom pogodio i time riješio pitanje pobjednika u ovom susretu.

Sljedeće kolo na rasporedu je u Subotu, 09.10.2021. a u goste dolazi RNK Split.

-Tko zna kako bi ona završila da je u 20. minuti sudac današnje utakmice Ante Žilić, na očiti prekršaj u kaznenom prostoru na Miru Kovačiću, pokazao na bijelu točku – objavili su iz Zmaja.