Srijeda, 24 travnja, 2024
NaslovnicaSPORT1.ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA Zmaj poražen u Postirama, nakon dva kola samo bod...

1.ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA Zmaj poražen u Postirama, nakon dva kola samo bod na kontu

Zmajeva nogometna jesen nije započela najbolje – nakon boda na otvaranju protiv povratnika u ligu Mračaja, Makarani su na prvom gostovanju poraženi s 3:0 iako su i uoči utakmice u Postirama slovili za favorite. Domaća momčad NK Postira Sardi zasluženo je prvo poluvrijeme zaključila vodstvom 2:0 zahvaljujući Matuliću (27. i 39.min.), u nastavku je Zmaj preuzeo inicijativu a domaćin se orjentirao na kontranapade da bi pitanje pobjednika riješio Eterović u 78.minuti iz kaznenog udarca. Priliku za počasni pogodak Makarani su imali s bijele točke u 80. minuti, ali Danijelu Rašiću brani vratar Dumančić. U idućem kolu 21.rujna na rasporedu je lokalni derbi, Zmaj će prvu pobjedu tražiti protiv Jadrana iz Tučepi.