Petak, 29 ožujka, 2024
NaslovnicaSPORTSVEBIOKOVSKI DERBI MAKARANIMA Veliki preokret Novog Vremena za prednost u četvrtfinalnoj seriji

U prvom susretu četvrtfinala doigravanja u Makarskoj su se sastali Novo Vrijeme Apfel i Vrgorac.

Gosti su poveli u 12. minuti preko Kozarića. Samo minutu kasnije, Vrgorčani ponovno tresu mrežu Makarana, a ovaj put strijelac je Pervan. Do kraja prvog dijela nije bilo promjene rezultata. U 29. minuti domaćini postižu dva pogotka te vraćaju stvari na početak.

Strijelci za Novo Vrijeme bili su Horvath i Brkić. U posljednjoj minuti domaćini dolaze do potpunog preokreta preko Jelavića, koji je bio siguran izvođač deseterca. Do kraja utakmice rezultat je ostao nepromijenjen. Novo Vrijeme je tako nakon velike borbe uspjelo doći do prednosti u četvrtfinalnoj seriji.

Sljedeći dvoboj na rasporedu je za tjedan dana u Vrgorcu.

Opširnije o utakmici možete pročitati OVDJE.
Izvor:Dora Srzić /Crofutsal, foto: arhiva MD

NOVO VRIJEME APFEL – VRGORAC 3:2 (0:2)

Vrsta utakmice: 1.HMNL, četvrtfinale doigravanja (prva utakmica)

Kontrolor suđenja: Andrej Topić

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Anderson Alves Carneira Da Silva, Josip Brkić, Toni Jelavić, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Gabrijel Lasić, Roko Gašpar, Rodrigo Pereira Dos Santos, Sven Horvath, Jakša Herceg. Trener: Teo Strunje

VRGORAC: Marko Vuković, Ante Kraljević, Nikola Gudasić, Vojko Pervan, Mateo Kozarić, Josip Govorko, Marko Gašpar, Mate Marinović, Marlon Luciano Da Silva, Duško Martinac, Zdravko Turić, Mateo Roskam, Ivan Grbavac, Marko Vučić. Trener: Krešimir Čubelić

STRIJELCI: o:1 Kozarić (12.), 0:2 Pervan (13.), 1:2 Horvath (29′), Brkić (29′), 3:2 Jelavić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme Apfel (5+4), Vrgorac (2+5)

ŽUTI KARTONI: Josip Brkić (9′), – Novo Vrijeme Apfel , Marlon Luciano Da Silva (11′), Ante Kraljević (17′), Mate Marinović (35′) – Vrgorac

IGRAČ UTAKMICE: Toni Jelavić