REZULTATI SMOTRE LIDRANO 2020.

Oglas

LITERARNO STVARALAŠTVO
1. Roko Điković, 6. razred: Imam pravo (mentorica Vanja Selak, OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora)
2. Klara Šumelj, 6. razred: Moje malo misto u lito (mentorica Grozdana Vodanović, OŠ Tučepi, Tučepi)
3. Alina Carević, 7. razred: Tko sam ja? (mentorica Gorana Babić, OŠ oca Petra Perice, Makarska)
4. Nina Perić, 8. razred: Vukovarskim ulicama s mislima na Domovinski rat (mentorica Dragica Ivanda, OŠ Stjepana Ivičevića, Makarska)
5. Lara Sokol, 6. razred: Borba vjetrova (mentorica Gorana Babić, OŠ dr. Franje Tuđmana, Brela)
6. Tomo Šulenta, 8. razred: Život bez mora (mentorica Vanja Selak, OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora)
7. Paulina Filipović, 7. razred: Napast zvana brat (mentorica Vanja Sokol, OŠ dr. Franje Tuđmana, Brela)
8. Adrian Dujam Jakir, 6. razred: Viteška priča (mentorica Gorana Babić, OŠ dr. Franje Tuđmana, Brela)
9. Tomislav Oberan, 5. razred: Pero s problemom (mentorica Svjetlana Mottl, OŠ Gradac, Gradac)
10. Jakov Sisarić, 3. razred: Listopad (mentorica Lara Kuluz, OŠ Stjepana Ivičevića, Makarska)

NOVINARSKO STVARALAŠTVO – SAMOSTALNI RADOVI
1. Marina Marinović, 8. razred: Netolerancija (mentorica Vanja Selak, OŠ don Mihovila Pavlinovića, Makarska)
2. Tomo Šulenta, 8. razred: Što muči tinejdžere? (mentorica Vanja Selak, OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora)
3. Matilda Rosa Eder, 8. razred: Nikola Tesla – znanstvenik i izumitelj (mentorica Dragiva Ivanda, OŠ Stjepana Ivičevića, Makarska)
4. Duje Lovreta, 7. razred: Dan bez interneta (mentorica Gorana Babić, OŠ oca Petra Perice, Makarska)
5. Leonarda Martinović, 7. razred: Intervju s Brunhildom (mentorica Gorana Babić, OŠ oca Petra Perice, Makarska)
6. Mateo Vuković, 7. razred: Razgovor s Perom Vragecom (mentorica Gorana Babić, OŠ oca Petra Perice, Makarska)
7. Leona Tafra, 8. razred: Teško ozračje (mentorica Marina Srhoj, OŠ oca Petra Perice, Makarska)
8. Pavla Carević, 7. razred: Utopljeni u društvo koje za njih ne mari (mentorica Vanja Sokol, OŠ dr. Franje Tuđmana, Brela)
9. Lukrecia Šodan, 7. razred: Da nisam to što jesam, bio bih onaj koji nisam (mentorica Vanja Sokol, OŠ dr. Franje Tuđmana, Brela)
10. Lucija Šošić, 6. razred: Čarobni Gardaland i Sirmione (mentorica Gorana Babić, OŠ dr. Franje Tuđmana, Brela

NOVINARSKO STVARALAŠTVO – ŠKOLSKI LISTOVI
1. Čiperko (mentorica Vanja Selak, OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora)
2. Vrutak (mentorica Marina Šimić, OŠ Tučepi, Tučepi)

DRAMSKI IZRAZ – POJEDINAČNI NASTUPI
1. Lucijana Bradarić-Šljujo, 2. razred: Suknje napadaju – Maja Flego (mentorica Ružica Radalj, OŠ Bariše Granića Meštra, Baška Voda)
2. Nedjeljko Mravičić, 7. razred: Jedan moj okršaj s moren (mentorica Grozdana Vodanović, OŠ Tučepi, Tučepi)
3. Dora Roso, 7. razred: Cvijeće je crveno – Harry Chapin (mentorica Gorana Babić, OŠ oca Petra Perice, Makarska)

DRAMSKI IZRAZ – SKUPNI NASTUPI
1. Sad i koračat znam (mentor Ivo Selak, OŠ Stjepana Ivičevića, Makarska)
2. Ovisna (pantomima) – (mentorica Svjetlana Mottl, OŠ Gradac, Gradac)

Snimio: Duje Antonini