Četvrtak, 25 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTFINALE DOIGRAVANJA 1.HMNL Omišani pobijedili i vode 2:0, serija se seli u...

FINALE DOIGRAVANJA 1.HMNL Omišani pobijedili i vode 2:0, serija se seli u Makarsku

U drugom susretu finalne serije doigravanja za prvaka Hrvatske Olmissum je stigao i do druge pobjede nad Makaranima, te na korak do još jedne obrane titule. S ukupnih 3:0 domaći su sinoć još jednom bili jača momčad, a Novom Vremenu Apfel ostaje nada da na domaćem terenu može dostići dvije pobjede, time i eventualnu majstoricu.

U prvom poluvremenu smo gledali utakmicu s mnogo promašaja i dosta nervoze u redovima obje momčadi. Nešto konkretniji su bili domaćini koji su u posljednjoj minuti došli i do vodstva kada Jurlina sjajno iz kornera pronalazi Jelovčića koji donosi svojoj momčadi prednost pred odmor.

U drugom poluvremenu gledamo puno uzbudljiviji susret s prilikama na obje strane, ali Omišani u 33. minuti golom Postružina na asistenciju Jelovčića dolaze do 2:0. Makarani bacaju sve karte u napad te su u posljednjim minutama bolja momčad na terenu, ali sedam sekundi prije kraja Luketin postavlja konačnih 3:0. Omišani su tako došli do velikih 2:0 u pobjedama te se finalna serija seli u Makarsku sljedeći vikend.