Četvrtak, 25 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTFUTSAL: Makarane u četvrtfinalu play-offa čeka Biokovski derbi

FUTSAL: Makarane u četvrtfinalu play-offa čeka Biokovski derbi

U utakmici 18. kola 1.HMNL u Makarskoj su se sastali Novo Vrijeme Apfel i Universitas. U prvom poluvremenu igralo se vrlo čvrsto, a kao posljedica toga bio je rezultat o:o na kraju prvog poluvremena. U drugoj minuti nastavka Sven Horvath dovodi domaćine u vodstvo, a samo minutu kasnije Toni Jelavić zabija za 2:0. Pet minuta prije kraja Igor Osredkar krasno poentira za 3:0, a niti minutu kasnije kapetan domaćih Mate Vuković pogađa za 4:0. U posljednjoj minuti utakmice Igor Osredkar svojim drugim golom na utakmici stavlja “točku na i”.

Ovo je ujedno bilo i posljednje kolo uoči play-offa. Novo Vrijeme u doigravanje ulazi s druge pozicije, a protivnik u četvrtfinalu bit će im sedmoplasirani Vrgorac. Splitski “studenti” pak u play-off kreću sa petog mjesta, a na prvoj “stepenici” doigravanja za prvaka stoji im Futsal Dinamo.
Izvor: Crofutsal/Dora Srzić

Vrsta utakmice: 1.HMNL
Kolo: 18. kolo
Datum: 02.04.2021.
Vrijeme: 20:00
Dvorana: GSC Makarska