Subota, 20 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTGALEB UVJERLJIV PROTIV ZADRA 1952: Utakmica riješena već nakon prvih osam minuta

Priča makarske utakmice Galeba MR i Zadra 1952 riješena je već nakon prvih 8 minuta – prvu su četvrtinu Makarani dobili čak 7:0. Nakon samo 14 sekundi igre u drugoj četvrtini bilo je i 8:0 (Petar Vodopivec).

Upravo je ta razlika od osam pogodaka ostala i do konca susreta. Mali show je imao šesterostruki strijelac u domaćim redovima, iskusni Srđan Antonijević. Dva od spomenutih šest golova postigao je iz peterca. Kao kuriozitet valja navesti, barem temeljem statističke obrade podataka, brojku od čak 26 obrana (!?) Galebovog vratara Jure Topića. Zadrani ostaju čvrsto ‘zacementirani’ na začelju prvenstvene ljestvice.
Izvor: HVS foto: MD

Galeb MR Zadar 1952 20:12 (7:0,5:4,4:3,4:5)