Petak, 19 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTHRNK ZMAJ Makarani uvjerljivi protiv Orkana, u idućem kolu na noge fenjerašu...

HRNK ZMAJ Makarani uvjerljivi protiv Orkana, u idućem kolu na noge fenjerašu Vinjanima

Pobjedom nad Orkanom s glatkih 3:0 makarski Zmaj učvrstio se na drugom mjestu prvenstvene tablice 1.ŽNL. Makarani su poveli već u petoj minuti zahvaljujući Pjeru Antunoviću, a unatoč velikoj nadmoći domaćih, gosti su uspjeli izdržati sve do 55.minute kada je Danijel Rašić s bijele točke praktički riješio pitanje pobjednika. Posljednji pogodak bio je djelo Ante Ćapina u 73.minuti susreta nakon čega su domaći utakmicu mirno priveli kraju. U idućem kolu, koje se igra u subotu 18.svibnja Zmaj ide u goste kod ‘fenjeraša’ Vinjana. Vodeća Sloga ima 59 bodova, 12 više od drugoplasiranog Zmaja, na trećem mjestu je Omiš s 41 bodom, dok četvrtoplasirani Jadran iz Tučepi ima 40 bodova.