Četvrtak, 25 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTHRNK ZMAJ Mlađi uzrasti odigrali 2.kolo Prve NL Središta Split

HRNK ZMAJ Mlađi uzrasti odigrali 2.kolo Prve NL Središta Split

U prvom nastupu na domaćem travnjaku u novoj natjecateljskoj sezoni, mlađi pioniri i pioniri HRNK Zmaj odigrali su 2. prvenstveno kolo u Prvoj nogometnoj ligi Središta Split, a protivnik su bili vršnjaci NK Junak Sinj.

Mada rezultat ne pokazuje mlađi pioniri su bili bolji protivnik tijekom čitavog susreta i da su napadači bili malo precizniji, moglo je biti puno više od 1:0. Strijelac jedinog pogotka bio je Niko Filipović u 50. minuti nakon vrlo dobre akcije „crvenih“.

U drugoj utakmici dana,objavili su iz HRNK Zmaj, pioniri su već nakon dvadesetak minuta imali prednost od dva pogotka,a strijelci su bili Ivano Raos i Josip Medić. Do kraja susreta bilo još prilika na obje strane, no rezultat se nije mijenjao .