Četvrtak, 28 ožujka, 2024
NaslovnicaSPORTKICBOXING Mawashiju četiri zlata na međunarodnom Kutina Open turniru

KICBOXING Mawashiju četiri zlata na međunarodnom Kutina Open turniru

Borci makarskog KBK Mawashi uspješno su zaključili nastup na 21.po redu međunarodnom Kutina Open kickboxing turniru, koji je za vikend okupio preko 500 natjecatelja iz više od 60 klubova iz Hrvatske i drugih zemalja. Mladi Makarani vraćaju se kući s četiri zlatne medalje, koje su osvojili Lucija Brbić (do 28 kg), Sara Boban (do 32 kg), Ivo Mustapić (do 79 kg) te Toni Ursić (do 37 kg). Uz njih, zapežene su rezultate osvojili i Toma Rujak, David Jozipović i Kristina Ravlić koji su osvojili srebra u kategorijama do 52, 74 te 70 kg, dok su brončana odličja izborili Marko Zelić u kategoriji do 42, te Anđela Stanić u kategoriji do 70 kg.