Petak, 26 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTMAKARSKI ATLETIČARI NA OTVORENOM PRVENSTVU DUBROVNIKA Kadetkinja Nora Vuković do srebra u...

MAKARSKI ATLETIČARI NA OTVORENOM PRVENSTVU DUBROVNIKA Kadetkinja Nora Vuković do srebra u bacanju kugle

Otvoreno atletsko prvenstvo Dubrovnika za vikend je privuklo brojne atleričare na stadion Lapad, a naš makarski klub Sveti Marko predstavljalo je šest mladih sportaša
Najbolji plasman ostvarila je mlada Nora Vuković koja je u konkurenciji kadetkinja u bacanju kugle osvojila srebrnu medalju, dok je u utrci na 60 metara stigla do bronce.
Duje Čondić dvaput je bio brončani, u utrci na 60 metara i skoku u dalj u konkurenciji mlađih kadeta. Nora Raffanelli osvojila je drugo mjesto u skoku u dalj u konkurenciji limačica, Mia Grbavac u konkurenciji kadetkinja zauzela je četvrto mjesto u utrci na 60 metara, Ana Mileta zauzela je dva šesta mjesta u utrci na 60 metara i skoku u dalj, dok je Ana Eterović Sorić također zauzela šesto mjesto. Mlade atletičare predvodio je trener Stjepko Vodanović.