Četvrtak, 25 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTMEĐUNARODNI JUDO TURNIR MEMORIJAL TAJMIR NOLA U Makarskoj se borilo 369 mladih...

MEĐUNARODNI JUDO TURNIR MEMORIJAL TAJMIR NOLA U Makarskoj se borilo 369 mladih judaša iz pet država

U organizaciji Judo kluba Biokovo za vikend je u Gradskoj sportskoj dvorani održam osmi po redu međunarodni judo turnir Kup Makarske – memorijal Tajmir Nola, koji je još jednom privukao brojne mlade sportaše u Makarsku. Ukupno je sudjelovalo 369 judaša iz 31 kluba i pet država – Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Kosova i Ukrajine. Borbe osmog izdanja turnira potrajale su punih devet sati, nakon čega su svećano podijeljene nagrade za najbolje ekipe i pojedince.
R.I.

Rezultati makarskih judaša
Iz JK Biokovo je nastupilo 60 judaša, koji su osvojili 40 medalja, od toga 7 zlatnih, 13 srebrnih i 20 brončanih.
1. mjesto su osvojili: Paola Petričević (2X), Mia Beus, Iva Borić, Vlatka Hrkać, Sanja Puharić i David Vela.
2. mjesto su osvojili: Roko Puharić (2X), Iva Ćorluka, Vlatka Hrkać, Leo Kurtović, Iva Perić, Frane Puharić, Paula Rozić, Mara Ševelj, Petra Suvajdžić, Bariša Talijančić, Karlo Tolj i Branko Vela.
3. mjesto su osvojili: Igor Andrijašević, Luka Ćorluka, Iva Ćorluka, Ivan Ćorluka, Ana Hrkać, Ivan Jurić, Tin Šalinović, Mara Ševelj, Ante Šimić, Iva Sokol, Julijan Talijančić, Mija Bajić, Matija Granić, Matej Kurtović, Luka Milić, Filip Pejković, Matea Šimić, Enzo Sisarić, Iva Sokol i Laura Vekić.
Još su nastupili: Jure Nizić, Josip Pejković, Dea Radomiljac, Marko Šehić, Roza Topić, Adrian Jakir, Korina Perić, Lucija Vela, Gita Vodanović, Marta Vodanović i Patrik Lulić.
MEĐUNARODNI JUDO TURNIR MEMORIJAL TAJMIR NOLA 2019.