Subota, 27 travnja, 2024
NaslovnicaAKTUALNOMNK NOVO VRIJEME APFEL VODI U FINALU DOIGRAVANJA Kazazić i Osredkar...

MNK NOVO VRIJEME APFEL VODI U FINALU DOIGRAVANJA Kazazić i Osredkar za prvu pobjedu protiv Vrgorčana

Malonogometaši MNK Novo Vrijeme Apfel velikom su pobjedom otvorili finale doigravanja za futsal prvaka Hrvatske, slavivši protiv MNK Vrgorac rezultatom 2:0. Pred tisuću bučnih navijača na tribinama dvorane Gradskog sportskog centra Makarska strijelci za domaću ekipu bili su Vedran Kazazić u 15. te Igor Osredkar u 31.minuti, dok je odličnu partiju kod gostiju pružio vratar Marko Odža.

Novo Vrijeme Apfel od početka je zaigralo motivirano, a prvi se pogodak čekao do 15.minute – aut je izveo Musinov, Kazazić sjajno odapeo u desni gornji kut za slavlje domaćih navijača. Imali su velike prilike i Bajrušević, Musinov no prvo ime Vrgorčana svakako je bio vratar gostiju Marko Odža s nekoliko velikih intervencija, prije svega čudesnom obranom na isteku prvog dijela.

Gosti su imali svoje prilike preko Martinca i Jelavića, ali iskazao se i vratar domaćih Jakša Herceg koji je zamijenio ozlijeđenog Filipa Baškovića. Jednak je omjer snaga viđen u nastavku, Makarani su tražili drugi pogodak sve do 31.minute, Kazazić je ovaj put bio asistent Igoru Osredkaru koji je iz blizine pospremio za konačnih 2:0. Makarani su ovom pobjedom skinuli i veliki psihološki teret ‘prve utakmice’ i s mnogo manje nervoze čekaju idući susret, ponovo u Makarskoj u nedjelju u 20 sati. Nakon toga se idućeg tjedna finale doigravanja za prvaka Hrvatske seli u Vrgorac. Titulu donose tri akumilirane pobjede,  dok bi se eventualna majstorica odigrala ponovo u našem gradu.