Četvrtak, 25 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTNogomet: Remi Zmaja i Uskoka

Nogomet: Remi Zmaja i Uskoka

Nakon prošlotjednog remija kod Sloge, igrače Zmaja čekao je još ozbiljniji protivnik. U grad podno Biokova stigao je vrlo dobri Uskok, koji se i ove sezone pokazao kao tvrd orah i za puno jače klubove.

Klišani su prije tjedan dana na svom terenu odigrali 1:1 s Junakom, pa su na gostovanje kod Zmaja doputovali u dobroj atmosferi.

Zmajevci su pak u prošlom kolu utakmicu u Mravincima završili identičnim rezultatom, pa su i jedni i drugi međusobni dvoboj vidjeli kao priliku za povratak pobjedama.
Jučerašnja utakmica u gradu podno Biokova ponudila je veliku borbu, ali na kraju je završila podjelom bodova (1:1).

Oba pogotka postignuta su u posljednjih petnaestak minuta. Najprije je u 75. minuti Luka Grubišić pogodio za 0:1, a pet minuta prije isteka 90. minute Toni Katić zabija za izjednačenje. Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata te je susret Zmaja i Uskoka završio bez pobjednika.

Zmaj je ovim bodom ostao na 13. mjestu, dok je Uskok kolo prije kraja na 6. poziciji.
Zadnje, 30. kolo igra se sljedeći vikend, a nogometaše Zmaja čeka gostovanje kod susjedne Uranie.