Srijeda, 24 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTNOGOMET Zmaj zasluženo do pobjede protiv GOŠK-a

NOGOMET Zmaj zasluženo do pobjede protiv GOŠK-a

Uz čvrstu i borbenu utakmicu s puno htijenja momčad Zmaja je zasluženo slavila protiv vrlo dobrog protivnika iz Kaštela.

Poveli su crveni u 16. minuti kada je najviši u skoku pred golom gostiju bio Ivan Antunović koji je sjajno glavom zakucao loptu u gornji lijevi kut nemoćnog Vojnovića.

Zmaj je u drugom poluvremenu podebljao vodstvo a strijelac u 53. minuti je Antonio Rudelj koji je s petnaestak metara naciljao mrežu gostiju. Nemir u redove Zmaja unio je u 66. minuti Vučemilović Grigić smanjivši na 2:1. Ipak, Makarani su zbili svoje redove te pred kraj utakmice potvrdili pobjedu kada se Stipe Tokić najbolje snašao pred gostujućim vratima i iz blizine postavio konačnih 3:1.

Sljedeće kolo Zmaj gostuje u Zadru, utakmica na Stanovima je u subotu 17.rujna u 16:30 sati.