Utorak, 23 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTNOVO VRIJEME APFEL NEZAUSTAVLJIVO Makarani 'riješili' splitski Universitas već u prvom poluvremenu

NOVO VRIJEME APFEL NEZAUSTAVLJIVO Makarani ‘riješili’ splitski Universitas već u prvom poluvremenu

Nakon četiri odigrana prvenstvena kola, MNK Novo Vrijeme Apfel i dalje je prvi na ljestvici 1.HMNL s maksimalnim brojem bodova, a novu pobjedu zabilježili su sinoć na domaćem terenu, savladavši splitski Universitas rezultatom 5:2. Makarani su utakmicu ‘riješili’ već u prvom dijelu kojeg su zaključili s 3:0 pogocima Osredkara (2) i Kazazića. U nastavku je na 4:0 povisio Lucas u 25.minuti, pa ponovo Kazazić za 5:0 u 29., da bi gosti preko Kovačića i Tačija u 32.minuti smanjili na 5:2 što je bio i konačan rezultat utakmice, odigrane pred oko 600 gledatelja u dvorani GSC Makarska. Novo Vrijeme Apfel vodeće je na ljestvici s 12 bodova, drugi je trenutno Olmissum s 9 bodoca, Alumnus i Square imaju po 7.