Petak, 29 ožujka, 2024
NaslovnicaVIJESTIDalmacijaNOVO VRIJEME - SHKUPI 4:2 Makarani ponovo u Elitnoj rundi futsal Lige...

NOVO VRIJEME – SHKUPI 4:2 Makarani ponovo u Elitnoj rundi futsal Lige prvaka

Novo Vrijeme će i drugu godinu za redom biti član Elitne skupine futsal Lige prvaka. U odličnoj atmosferi dvorane Gradskog sportskog centra večeras su Makarani bili bolji i od sjevernomakedonskog prvaka Shkupija, čime su ostvarili i treću pobjedu u četiri dana te kao najbolji u skupini nastavljaju daljnje natjecanje. Utakmica je krenula otvoreno s obje strane, a Novo Vrijeme dolazi u vodstvo u 7.minuti – na asistenciju Musinova zabija Osredkar. Vodstvo je udvostručio Saša Babić, koji u 16.minuti koristi grešku vratara Berishe. Iako je Novo Vrijeme već do poluvremena imalo ukupno 30 udaraca prema vratima gostiju, do kraja prvog dijela Shkupi je nekako smanjio zaostatak. Trenutak zbunjenosti iskoristio je Aleksandar Gligorov u 18.minuti za 2:1, što je rezultat s kojim se otišlo na odmor. Slično je stanje na terenu publika gledala i u nastavku. Makarani su se odvojili na dva pogotka razlike u 28.minuti, Musinov je ljevicom pogodio mrežu, a u 32. minuti Babić sjajnim udarcem rješava pitanje pobjednika. Shkupi je do kraja smanjio na 4:2 preko Leveskog koji je poentirao u zadnjoj minuti, no to je bilo i sve što su gosti uspjeli napraviti. Veliko slavlje zavladalo je istekom vremena, sasvim zasluženo jer Novo Vrijeme i dalje piše povijest.