Srijeda, 24 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTPLIVANJE Galeb nastupio na Kantridi, Mia Mucić osvojila četiri medalje

PLIVANJE Galeb nastupio na Kantridi, Mia Mucić osvojila četiri medalje

Plivački klub Galeb nastupio je u subotu 26.11 u Rijeci na “Kantrida kupu” za mlađe kadete i početnike.

Makarski klub predstavljali su Niko Gaće, Matej Andrijašević, Diana Visković, Petra Panžić i Mia Mucić. Sva djeca su isplivala svoja najbolja vremena, a Mia Mucić osvojila je četri medalje, od toga jedno zlato na 50m leptir te 3 srebra na 50m leđno, 50m prsno i 50m slobodnim stilom.

Kao druga najuspješnija natjecateljica, Mia Mucić nastupila je i u revijalnoj utrci na 100m mješovito i zauzela drugo mjesto. Od ostalih rezultata spomenili bi Dianu Visković s petim mjestom na 50m prsno nakon četri dana netreniranja zbog temperature, te Mateja Andrijaševića sa dva sedma mjesta na 25m leptir i 25m slobodnim stilom gdje ga je dijelilo 0.90 sekundi od zlata.

– Jako smo ponosni i na rezultate Nike Gaće koji je plivao van konkurencije i poboljšao sva svoja vremena za buduča natjecanja u kadetskom uzrastu te na Petru Milu Panžić kao najmlađu i kao našu novu nadu za budučnost. Veliko HVALA obitelji Panžić koja nam je ustupila kombi da odemo na natjecanje. Sportski pozdrav – objavili su iz PK Galeb.