Subota, 20 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTPOLUFINALE DOIGRAVANJA ZA PRVAKA HRVATSKE Novo Vrijeme Apfel savladalo Dinamo u...

POLUFINALE DOIGRAVANJA ZA PRVAKA HRVATSKE Novo Vrijeme Apfel savladalo Dinamo u prvoj utakmici

Aktualni prvaci Hrvatske, malonogometaši Novog Vremena Apfel u velikom su stilu zaključili prvu utakmicu polufinala doigravanja, teško porazivši zagrebački Dinamo rezultatom 7:1.

Nošeni podrškom punih tribina dvorane Gradskog sportskog centra Makarska, Novo Vrijeme Apfel sve je dvojbe oko pobjednika riješilo već u prvom poluvremenu. Goste je načeo Andrijašević u 11. minuti i tada se otvorila špina – Lucao je povisio na 2:0, Kazazić je nakon nekoliko minuta postigao i treći pogodak za domaće, a iako je Dinamu tračak nade vratio Čekol pogotkom za 3:1, već do kraja poluvremena ponovo je bilo tri razlike zahvaljujući Eduardu. Drugo poluvrijeme proteklo je bez neizvjesnosti, a Makarani su nastavili puniti mrežu gostiju – Kazazić je svoj drugi pogodak postigao u 27.minuti, uskoro se u listu strijelaca još jednom upisao Lucao, da bi konačnih 7:1 postavio Ante Sokol u 40.minuti.

Bila je to još jedna sjajna partija Makarana, koji iz utakmice u utakmicu pokazuju da su u hrvatskom futsalu klasa za sebe. Dodajmo da je jučerašnji susret ujedno bio i treći međusobni ogled ovih momčadi u aktualnoj sezoni, a baš kao i sinoć, Makarani su u dosadašnjem dijelu sezone oba puta pobijedili Dinamo – u dvorani GSC Makarska bilo je 4:1, dok je Novo Vrijeme Apfel u Zagrebu slavilo rezultatom 4:2. Drugi polufinalni par igra danas, sastaju se Square i Vrgorac, dok su uzvratne utakmice na rasporedu u petak i subotu 10. i 11. svibnja.