Četvrtak, 25 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTPREGAZILI DINAMO Novo Vrijeme drugu godinu za redom u finalu doigravanja

PREGAZILI DINAMO Novo Vrijeme drugu godinu za redom u finalu doigravanja

Makarsko MNK Novo Vrijeme Apfel nastavlja svoju izvanrednu sportsku priču – u petak navečer potvrdili su ulazak u finale doigravanja za prvaka Hrvatske u futsalu pobijedivši i u drugom susretu zagrebački Dinamo, kojem ni domaći teren na kraju nije bio od velike pomoći. Nakon 7:1 prije tjedan dana, Makarani su ponovo napunili mrežu Zagrepčana, ovaj put rezultatom 6:3 uz hat-trick najboljeg igrača utakmice, brazilskog majstora Lucasa.

Slično kao i u prvom susretu u Makarskoj, pitanje pobjednika bilo je riješeno u prvom poluvremenu, uz dva gola Lucasa te po jedan Bajruševića i Musinova dok je Grcić pred završetak poluvremena smanjio na 4:1. Novo Vrijeme nastavilo je jednakim tempom u nastavku uz još jedan pogodak Lucasa, Eduardo je povisio na 6:1 dok su igrači Dinama do kraja uspjeli tek ublažiti poraz preko Penave i Matoševića. Drugi finalist biti će poznat danas, a sasvim je moguće da o ovogodišnjem prvaku Hrvatske na kraju bude odlučivao Biokovski derbi, s obzirom da drugi polufinalni par čine Vrgorac i Square, a ekipa iz Tinovog grada za sada ima 1:0 u pobjedama.