Petak, 26 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTPRIPREME ZA EUROPSKO JUNIORSKO PRVENSTVO Klara Andrijašević osvojila Kup Hrvatske na 1.500...

PRIPREME ZA EUROPSKO JUNIORSKO PRVENSTVO Klara Andrijašević osvojila Kup Hrvatske na 1.500 i 3.000 metara

Pripreme za skorašnje juniorsko Europsko prvenstvo u Švedskoj naša atletičarka Klara Andrijašević započela je odlično, pobjedama na 1.500 i 3.000 metara na Kupu Hrvatske za juniore i juniorke, održanom u Zagrebu na stadionu Mladost. Dok je prvog dana u konkurenciji 21 natjecateljice slavila u fotofinišu, idućeg je u utrci na 3.000 metara bila najbrža od 17 juniorki te ostavila drugoplasiranu za 35 sekundi. Proteklog nam je tjedna najavila da joj u idućih mjesec i nešto dana, do sredine srpnja kada putuje u Švedsku, predstoji show program – nastupi na mitinzima u Italiji, Slovenij, Balkansko prvenstvo, no prvom utrkom sezone je već pokazala da može mnogo.