Petak, 26 travnja, 2024
NaslovnicaMAKARSKASLAVLJE U MAJSTORICI Makarani četvrti put zaredom u finalu prvenstva Hrvatske

SLAVLJE U MAJSTORICI Makarani četvrti put zaredom u finalu prvenstva Hrvatske

Nakon velike borbe Makarani su u majstorici polufinala doigravanja s 3-1 slavili protiv Crnice te se četvrti put zaredom plasirali u finale, gdje ih čeka favorizirani Olmissum i drama do tri dobijene utakmice.

Uzbudljivo prvo poluvrijeme donijelo je prilike, ali ne i zgoditke. Nastavak je počeo velikim pritiskom domaćina, koji u 22.napokon dolaze u vodstvo – fantastičan udarac Jelavića sa ruba kaznenog prostora odsjeo je u gornje desne rašlje.

U 35. minuti gosti dolaze do izjednačenja. Šamija je povukao loptu sa svoje polovice, potom odlično uposlio usamljenog Matijevića koji rutinski zabija za 1:1. Samo desetak sekundi kasnije Novo Vrijeme ponovo je u prednosti. Osredkar je izveo korner, a lopta dolazi do Bajrušovića koji zabija za 2:1. Gosti tada prelaze na igru s golmanom-igračem.

U 37. minuti Crnica gubi jednu loptu na polovicu domaćina, a Bajrušović juri u kontru i rutinski pogađa praznu mrežu. U 40. minuti bilježimo još jedan opasan pokušaj Subotića, no lopta je otišla za malo preko gola. Do kraja utakmice rezultat je ostao nepromijenjen -prenosi Crofutsal.