Grad Makarska i ove je godine organizirao svečani prijem za učenike koji su tijekom školske godine postigli najbolje rezultate na županijskim i državnim natjecanjima, odnosno prva mjesta na županijskim, te od prvog do trećeg mjesta na državnim natjecanjima. Učenike su dočekali, i čestitali im, makarski dogradonačelnik Dražen Nemčić te Savjetnica za predškolski odgoj, obrazovanje i sport Marina Andačić Krivić, a imena dobitnika priznanja donosimo u nastavku teksta.
O.F.

Oglas
Kolektivna priznanja sportskim ekipama – Osnovna škola Stjepana Ivičevića
Ženski malonogometni tim Osnovne škole Stjepana Ivičevića za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju

Ženski odbojkaški tim Osnovne škole Stjepana Ivičevića za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju

Kolektivna priznanja sportskim ekipama – Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića
Ženski stolnoteniski tim Srednje škole fra Andrije Kačića Miošića za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju ŠŠD srednjih škola

Ženski rukometni tim Srednje škole fra Andrije Kačića Miošića za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju ŠŠD srednjih škola

Pojedinačna priznanja za učenike svih makarskih škola
Mati Bušeliću za osvojeno 1. mjesto na županijskoj smotri LiDraNo
Josipi Miočević za osvojeno 1. mjesto na županijskoj smotri LiDraNo
Andi Lalić za osvojeno 1. mjesto na županijskoj smotri LiDraNo
Kiari Dragičević za osvojeno 1. mjesto na županijskoj smotri LiDraNo
Katarini Prši za osvojeno 1. mjesto na županijskoj smotri LiDraNo
Niki Ćulavu za osvojeno 1. mjesto na županijskoj smotri LiDraNo
Nevenu Ćulavu za osvojeno 1. mjesto na županijskoj smotri LiDraNo
Luki Antoniju Selaku za osvojeno 1. mjesto na županijskoj smotri LiDraNo
Petri Đurić za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz geografije
Petri Đurić za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz kemije
Ivani Herceg za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz talijanskog jezika
Tanji Puharić za osvojeno 2. mjesto na državnom natjecanju komornih sastava HDGPP 2018. (mandolina)
Nini Đurić za osvojeno 1. mjesto na državnom natjecanju iz geografije
Josipu Gnječu za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
Marku Barbiru za osvojeno 3. mjesto na državnom natjecanju iz informatike
Kim Staničić za osvojeno 2. mjesto na državnom natjecanju iz matematike
Dominiku Šariću za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike
Ivanu Niziću za osvojeno 3. mjesto na državnom natjecanju iz matematike
Josipu Srziću za osvojeno 1. mjesto na županijskom natjecanju iz informatike
Josipu Srziću za osvojeno 3. mjesto na državnom natjecanju iz matematike
Nini Roso za osvojeno 3. mjesto u pripremi slastica na državnom natjecanju učenika strukovnih škola WorldSkills Croatia