Petak, 26 travnja, 2024
NaslovnicaSPORTŽupanijski kup: Zmaj bolji od Orkana

Županijski kup: Zmaj bolji od Orkana

Ovaj tjedan igra se 1. kolo županijskog kupa, a većina utakmica odigrana je u utorak. Tada su na teren izašli i nogometaši Zmaja, koje je na početku natjecanja čekao ogled s Orkanom (0:2).

I Zmaj i Orkan pripremaju se za nastavak sezone, a jučerašnja utakmica bila prvi proljetni izazov.

Jučerašnji dvoboj u Dugom Ratu bio je vrlo tvrd i neizvjestan. Prvi pogodak na susretu postignut je tek u 65. minuti, kada Zmaj dolazi do prednosti. Strijelac pogotka za goste bio je Stipe Serdarević. Dvije minute kasnije, Josip Miloš zabija za 0:2. Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata te je Zmaj izborio plasman u drugo kolo kupa.

Tko će mu biti protivnik u sljedećoj fazi natjecanja još uvijek nije poznato.

Igrači Zmaja nemaju puno vremena za odmor. Naime, ovaj vikend nastavlja se natjecanje u 3.NL-Jug, a Zmaj će ugostiti dubrovački GOŠK.
Njihov prvi ovosezonski dvoboj odigran je u 1. kolu na Lapadu, a završilo je remijem (1:1).

Utakmica Zmaja i GOŠK-a na rasporedu je u subotu, 18.02. u 14:30.